hakımızda

24/7 destek

tecrübe

8 yıla aşkın tecrübe.

Done’lar teknolojinin insana sunduğu son araç ailelerindendir. Çoğu uzmanlara göre yakın gelecekde pilotlu ve pilotsuz done’lar yavaş yavaş arabalarla birlikde insanlar tarafından kargo ve seyahat amaclı kullanıla bilecekler, ama drone’ların şimdiki halinden bu konuya baya bir yol kat etmeleri gerekiyor, buda o demekdir ki drone konusunda şimdilik iş yünleri ve pazar tam şekilde kesinleşmemiştir, ama söylememe gerek yok ki Drone dünyasına profesyonelce girmek isteyenlere yüksek seviyede elektronik, aviyonik ve bu konuya merak gerekiyor. (Elbette alış veriş yapanlar dışında)

koronavirüs ve pandemi zor döneminde müşterilere rahat bir hizmet vermek ile kendimizi de mutlu ve müşterilerimizi de hep mutlu tutmak istiyoruz bu nedeniyle müşterilerimize önerdiğimiz tekliflerle
Onları rahatsız olmak ve hasta olmamaları için çalışıyoruz o sebeple birçok kargo şirketleri ile anlaşmamız olduğu için müşterilerimizin göndermek istedikleri drone türkiye’mizin neresinde olursa olsun bir telefon açmakla birkaç gün içinde müşterilerimizin cihazı Dji servis de bakıldıktan sonra geri gönderiliyor .


Uygun fiyatlarımız bizim reklamımız dır :

müşteri bir kez bize drone ne gönderdiği zaman verdiğimiz hizmete göre bizden memnun ve razı olmasını planlıyoruz o nedeniyle piyasada olan bütün boşlukları
Kullanarak müşterilerimizi bizimle irtibata geçtiği zaman müşteri gibi değil bir arkadaş olduğunu his ettirmek istiyoruz ve fiyatlarımız bu konuda bize çok yardımcı olacaktır .

Güler yüzlü ve profesyonel hizmet

Bizim şirketimizin her alanda çalışmaları en son teknolojiye dayanarak yapılmaktadır, elbette bir alan haricinde ! Paki o Alan ne :

…. ”Reklam” !
Geçmişte iyi bir usta, mesela bir bıçakçı veya tekne üreticisi nasıl tanınıyor ve öne çıkıyormuş ?

Çok basit 3 parametrelerin dilden dile dolaşmasila.
Peki bu parametreler ne :

  1.  işin farklılığı ve kalitesi.
  2. ne kadar zamanda yapılması.
  3. kaça yapılması.
  4. biz bu parametrelere birde Güler yüzlülüğü ekliyoruz.

Bizde DJİ TEKNİK DESTEK olarak bu ustaların yöntemini kullanıyoruz, yani biz diğerleri yaptığı gibi, reklam kurumlarına yüksek miktarlarda para harcamıyoruz, biz tüm enerji ve paramızı hızlı ve iyi iş yapmaya harcıyoruz böylelikle müşterilerimiz kazanıyorlar ve bize yeni müşteriler kazandırıyorlar.

Garantimiz :

bizim garanti süremiz diğer arkadaşlara bakarak ve piyasada olan başka iş arkadaşlarından bir ay fazla olarak piyasada en çok garanti süresi olan şirketlerden biriyiz
Ve bildiğiniz gibi garanti süresi iş için de kullanılan kaliteli ürünler ve yapılan işleme bağlı bir süreçtir , ve bu nedeniyle bizim kullandığımız parçalar ve ürünler ve kendi bilgimize güvenerek bu garanti süresi piyasada olan en yüksek garanti süresi dir.

Ücretsiz eğitim:

biz müşterilerimize değer verdiğimiz için ve drone’ları sevdiğimiz için oların sürekli kaza yapması ve düşmesini istemiyoruz ve %95 dronlar kullanıcı hatasila kaza yapıyorlar , ve biz bu yaşanan olaya karşıyız ve onun yaşanmasına izin vermek istemiyoruz ve bu söylediğimiz nedenlere göre bize gelen dronların kullanıcısına ve sahibine ücretsiz uçuş eğitimi veriyoruz ki tekrardan bu kazanı yaşamasın lar , hatta saatlerce yaşadığı kazanın sebebi ile ilgili eğitim vermeye hazırız.

mavic pro 2 tamir

vizyon & misyonumuz

Vizyon :

Memlekete ve millete faydalı ve geleceklerimize yol gösterici bir kurum olmak .

Misyon :

Servis kullanıcılarımızı ve tüm paydaşlarımızı korur; yaratıcı çözümlerle onlara değer katarız.

Scroll to Top
Call Now Button